Rada Szkoły 04.04.2016

• Mazdiuka Jaworska
  • Katarzyna Dołęgowska- Urlich
  • Maggie Maliszewski
  • Stanisław Radziwiłł został usunięty z Rady Szkoły, ze względu na liczne nieobecności (zapisane w prawach szkoły)
  • Maggie Maliszewski, ze względu na to że opuszczała rady przez choroby i stawiła się dzisiaj ma tak jak wszyscy możliwość nie pojawienia się trzy razy (jej mandat zostanie skasowany)

SPRAWA DNIA OTWARTEGO

Osoby zadeklarowane do pomocy oczywiście podpisują umowy o pracę i przychodzą na godzinę 9:00. Dzień otwarty kończy się o 13:00, w zależności od wykonywanych zadań idziemy do domów.

Zarys dnia będzie taki sam jak w dniu poprzednim. Tacy sami szefowie grup i rolę, do których potrzebujemy ludzi. Lista wywieszona w holu głównym po prawej stronie na szybie.

Zmiany, które zostaną wprowadzone podczas dnia otwartego:

• Zostaje zniesiona kawiarenka (nie będzie jej podczas dnia)
  • Podczas oprowadzania będą otwarte salę: biologiczna oraz hiszpańska- dla dzieci
  • Będzie dostępny również Kahoot (P.Olga od Angielskiego)

Rozpiska sal na lekcje pokazowe:

• Fizyka-sala fizyczna
  • Plastyka- sala taneczno/plastyczna
  • Historia- Fnatic
  • Matematyka- Bon Voyage
  • Angielski- informatyczna lub biblioteka

Będzie taki sam podział dzieci na klasy Jak się Patrzy i Vox Populi.

Do oprowadzania zgłaszamy się PARAMI NIE TRÓJKAMI!

Osoby z szatni ze względu na ładną pogodę, jeśli nie będą tam potrzebni pomagają parkingowym!!!

SPRAWA REFERENDUM

Najprawdopodobniej w dniach 11/12 kwietnia zostanie przeprowadzone referendum- internetowe w sprawie telefonów komórkowych, oraz Sądu Szkolnego na Startowej (określenie kompetencji)