Rada Szkoły 06.05.2014

Na Radzie Szkoły 6 maja omówiliśmy Piknik Końcoworoczny oraz urodziny p. Jurka.

Ustaliliśmy, że Piknik odbędzie się  13 czerwca (w piątek). Celem pikniku będzie zbiórka pieniędzy dla p. Ewy Rutkowskiej. Na pikniku zamierzamy zorganizować aukcje, loterię, kiermasz, sprzedaż prac plastycznych (w formie wystawy – jak rok temu). Ponadto usłyszeć będzie można różne zespoły (w najbliższym czasie będziemy się z nimi kontaktować), a także obejrzeć przedstawienie nauczycieli(!). Myśleliśmyteż o krótkich reportażach z wycieczek oraz o pokazaniu naszych zainteresowań. Najprawdopodobniej odbędą się również festiwal wypieków oraz sałatek.

NA KOLEJNYCH RADACH:
13 maja – urodziny Pana Jurka (będziemy je obchodzić 16.05 w piątek, aby wysłać film z tego dnia Panu Jurkowi w jego urodziny 19.05, PIERWSZE KLASY usłyszą historię Pana Jurka w czwartek, 15 maja )
20 maja – Wielka Rada na temat pikniku końcoworocznego

Karo Wegner, minister informacji