Rada szkoły 09.02.2015

Spotkanie odbyło się 09.02.2015r, w bibliotece o godzinie 15:00. Skład posiedzenia:

• Bartek Chojnacki
  • Madziuka Jaworska
  • Marta Kusińska
  • Helena Łomnicka
  • Jan Misiewicz
  • Iga Nowicka
  • Adrianna Nowosad
  • Dominik Słowiński
  • Miłosz Strzałkowski
  • Agata Wojciechowska
  • Goście:
    • Rafał Derda
    • Martyna Sadło

Przebieg posiedzenia:

• Przedstawienie porządku obrad przez panią Premier Martę Kusińską
  • Wypowiedź pani Agnieszki Wojciechowskiej na temat dni otwartych. Listy do zapisów zostaną wywieszone na tablicy w szkole.
  • Przegłosowanie podania o zwiększenie stawek dla osób sprzątających po dniu otwartym 1h=1,5h ilością głosów 9-za, 1-się wstrzymał.
  • Wybranie przedstawicieli grup otrzymanych po podziale obowiązków podczas Dnia Otwartego:
    1. Sprzątanie-Dominik Słowiński.
    2. Oprowadzanie-Helena Łomnicka.
    3. Kawiarenka-Martyna Sadło.
    4. Szatnia-Iga Nowicka.
    5. Rekrutacja asystentów przy lekcjach pokazowych została pozostawiona nauczycielom. (koordynacja: Madziuka Jaworska)
  • Złożenie wniosku o ponowne przyjrzenie się pracy Ministra Informacji z powodu nie wywiązywania się z obowiązków sekretarza.
  • Dymisja Ministra Informacji-Jana Misiewicza
  • Przegłosowanie kandydatury Adrianny Nowosad na stanowisko Ministra Informacji, 8-za, 2-się wstrzymało.
  • Minister Informacji mianuje swym zastępcą Miłosza Strzałkowskiego.