Rada Szkoły 13.05.2014

13 maja 2014 odbyło się posiedzenie Rady Szkoły.
Na samym początku ustaliliśmy, że celem pikniku końcoworocznego jest zbiórka pieniędzy na soczewki dla Nawojki (córki p. Rafała).
Następnie zajęliśmy się omówieniem dnia urodzin Pana Jurka. W najbliższy czwartek klasy pierwsze (oraz osoby, które dołączyły do klas 2 i 3 w tym roku) na 6. lekcji usłyszą opowieść o Panu Jurku. W poniedziałek Pan Jurek obchodzi urodziny, w związku z tym tego dnia (zapewne na 1-2 ostatnich lekcjach) grupa projektowa opowie o projekcie, a następnie o wizycie Pana Jurka w Warszawie. Ponadto połączymy się z Panem Jurkiem przez Skype’a, aby złożyć mu życzenia i poprosić o ”zdmuchnięcie świeczek”. Zamierzamy przygotować balony oraz transparent – nawiązując do powitania Pana Jurka na lotnisku.