Rada Szkoły 21.05.2014

Dzisiaj (21.05.2014) na długiej przerwie odbyła się rada.

Zmienił się nieco koncept pikniku.

Rozpoczynamy, tak jak w zeszłym roku, od rozdania nagród w konkursie literackim  o godzinie 15. Pani Ewa Korulska wspomniała, że istnieje konieczność przenocowania Idy Miczke, która już po raz drugi wygrywa konkurs (kilka osób zgodziło się zapytać rodziców o możliwość przenocowania Idy). Ponadto potrzebne jest także stypendium dla na przyjazd dla jednej z nagrodzonych.

O 15.30 zobaczyć będzie można przedstawienie nauczycieli. Następnie około 15.45 przedstawienie kółka teatralnego “Czas zmierzchu”. W godzinach 16-16.30 odbędzie się pokaz KMO na dworze (pierwsze wydarzenie na zewnątrz). Pomiędzy 16.30 a 17.30 będzie czas na zainteresowanie się loterią oraz książkami (p. Ania podpisywać będzie swoje książki).

O godzinie 17.30 przez 1-1,5 godziny poprowadzona zostanie aukcja (organizacją aukcji – wybór przedmiotów, ich numeracja – zajmą się Julka Fugiel, Karo Ocioszyńska i p. Ewa Korulska).

Po aukcji będziemy świętować 7 urodziny Startowej.

Postanowiliśmy, że ze względu na czasochłonność kalambury zostaną przedstawione na zakończenie roku szkolnego (połówkami klas).

Nie ustaliliśmy jeszcze, w którym momencie będzie czas na występy muzyczne. Zamierzamy uzgodnić to na kolejnej radzie.

Poza wyżej wymienionymi odbędzie się również pokaz sztuk walki (Ilman, Filip Dalewski). Tak jak w zeszłym roku na sztalugach będą stały prace plastyczne wraz z cenami.

Do przygotowania ulotek i plakatów zobowiązały się:

• Alina Osińska, Marysia Wierzbowska i Julka Wejcman – ulotki i plakaty
  • Basia Kusińska – plakat o loterii i aukcji
  • Weronika Nasterska – zaproszenia

Godziny ustalone na dzisiejszej radzie nie są jeszcze pewne – być może jeszcze coś zmienimy.

KOLEJNA RADA JUTRO – 22.05 NA DŁUGIEJ PRZERWIE! (kontynuujemy temat pikniku)