Rada Szkoły 31.05.2016

Rada odbyła się o godz. 13 w holu szkolnym. Głównym tematem rady była organizacja pikniku. Ustaliliśmy start pikniku: 18 czerwca godz. 15:00. Rozpoczniemy prezentacją prac powstałych w tygodniu projektowym. Mamy 7 projektów, na każdy projekt przewidziane jest ok. 15 min. Podczas tegorocznego pikniku będziemy świętować 9 urodziny Startowej. Z tej okazji odbędzie się loteria, aukcja oraz koncert, a także uroczyste odśpiewanie sto lat i zjedzenie tortu.
Koordynacją loterii zajmie się Zosia Kozłowska. Potrzebna będzie zbiórka fantów oraz organizacja ekipy. Za koncert odpowiedzialna jest Kandżu, która zbierze chętnych oraz przeprowadzi rekrutację. Na aukcji wystawione będą przedmioty o większej wartości(niekoniecznie pieniężnej). W kwestii przedmiotów na aukcję i loterię zostaną napisane maile do rodziców. Zebrane podczas pikniku pieniądze środki przeznaczone będą na zakup szkolnych sprzętów sportowych(w tym mat do karate). Przygotujemy wspólnie również antykwariat oraz kawiarenkę. Zapraszamy wszystkich do włączenia się w zbiórkę książek, a także prosimy wszystkich o przyniesienie jedzenia(oraz napojów) do kawiarenki. Pieczę nad kawiarenką sprawować będzie Karolina Moczyńska. Role koordynatora parkingowych przypisano Krzysiowi Polańskiemu. Zorganizowana zostanie sala dla małych dzieci zarządzana przez p. Anię Lewicką-Kusińską. Powstanie także ekipa sprzątająca, która zadba o porządek po wydarzeniu. Do wszelkich wymienionych powyżej zadań i atrakcji potrzebni są uczniowie pomagający.

Wszystkich serdecznie ZAPRASZAMY na piknik!